Psychiatra Psycholog Seksuolog
Psychoterapia Wola telefon

504 833 317

 1. pl
 2. en

NASI SPECJALIŚCI

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

 

Psycholog psychoterapeuta Monika DrobnikMonika Drobnik - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychologiem i  psychoterapeutą z doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi. W roku 2004 ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Całościowe szkolenie poznawczo – behawioralne ukończyłam w Wielkiej Brytanii w 2014 w ramach narodowego programu zwiększania dostępności do terapii psychologicznych (IAPT). Jestem członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Behawioralnej i Poznawczej (BABCP) i przestrzegam kodeksu etycznego stowarzyszenia.

Uważam za szczególnie ważne indywidualne podejście do pacjenta, otwartą komunikację oraz prowadzenie interwencji w sposób etyczny. Oferuję terapię opartą na dowodach i łączącą elementy terapii poznawczo behawioralnej i terapii poznawczo analitycznej. Prowadzę  terapię zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju i osobowości ze szczególnym uwzględnieniem zespołu stresu pourazowego i traumy rozwojowej. Mam również doświadczenie w terapii złości i problematycznego gniewu, zaburzeń odżywiania, oraz terapii podtrzymującej po wyjściu z nałogu jak również terapii w zaburzonym przebiegu żałoby. Aby zapewnić najwyższy poziom swoich usług regularnie biorę udział w szkoleniach terapeutycznych, śledzę wyniki badań i rekomendacje dotyczące efektywności psychoterapii oraz biorę udział w indywidualnej i grupowej superwizji. Oferuję terapię zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 

 

Joanna Głowacka - psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

 

umów wizytę

 

Jestem psychologiem, seksuologiem, dyplomowanym psychoterapeutą po 4-letnim szkoleniu w Instytucie Psychologii Zdrowia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję w nurcie integracyjnym (indywidualne podejście do każdego człowieka i jego problemów poprzez dobór technik z różnych nurtów psychoterapii). Swoją pracę poddaję stałej superwizji certyfikowanego superwizora PSP  i PSPI oraz regularnie uczestniczę w dodatkowych szkoleniach w dziedzinie psychoterapii. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie również pracuję od 2009 r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam współpracując z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości - oddziałem ogólnopsychiatrycznym. Zajmuję się psychoterapią oraz diagnozą kliniczną dorosłych.

Gwarantuję empatyczne, pełne życzliwości podejście do każdego człowieka - przy pomocy wsparcia i zrozumienia proponuję pracę nad dysfunkcyjnymi schematami, które są przyczyną przeżywania cierpienia. Celem terapii jest zmniejszenie emocjonalnego dyskomfortu, postrzegania siebie jako osoby ważnej, mającej prawo i gotowość do realizowania swoim potrzeb, pragnień.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Kamila Kaźmierczak LepieszkaKamila Kaźmierczak (Lepieszka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychoterapeutą oraz psychologiem klinicznym w trakcie specjalizacji. Po ukończeniu Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim uzyskałam dyplom 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowanej  przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej dla Par  organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Bródnowskim, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie. Od 2009 roku pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Związana jestem z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic i Psychoterapii, Oddziałem Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz Poradnią Zdrowia Psychicznego . Stale uzupełniam swoją wiedzę z zakresu seksuologii, biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie biorę udział w konferencjach organizowanych przez PTP.

Pracuję w nurcie humanistycznym z elementami podejścia integratywnego, co oznacza, że dopasowuję metody i techniki do potrzeb pacjenta i zgłaszanych trudności. Najważniejszym elementem prowadzonej przeze mnie terapii jest relacja pacjent-psychoterapeuta w oparciu o założenia akceptacji, empatii i autentyczności. Pracuję pod stałą superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Magdalena SzymańskaMagdalena Szymańska (Lewicka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem absolwentką psychologii klinicznej (SWPS w Warszawie 2010)  i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.  Szkolę się także w terapii schematu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w MSCZ w Pruszkowie (dawniej Szpital  Tworkowski) gdzie pracowałam od kwietnia 2011 do grudnia 2015 roku. Obecnie prowadzę własny gabinet psychoterapii.

Staram się nieustannie rozwijać – uczestniczę w  szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. 

Od 2014 roku współpracuję z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oraz seminaria  z zakresu psychologii klinicznej oraz psychologii zdrowia. 

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń osobowości.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Aleksandra MłynarczykAleksandra Młynarczyk - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna, czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z psychologi transportu na Uniwersytecie Warszawskim oraz wiele innych szkoleń z zakresu psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Podlegam stałej superwizji. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym psychologa oraz kodeksem etycznym terapeuty poznawczo-behawioralnego. Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalu psychiatrycznym, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, prywatnym gabinecie psychologiczno-lekarskim pracując z osobami dorosłymi, dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi.

Prowadzę zajęcia grupowe, terapię indywidualną, psychoedukację oraz diagnostykę. Oferuję wsparcie i pomoc psychologiczną młodzieży oraz osobom dorosłym, które cierpią na zaburzenia lękowe, depresję, stres pourazowy (PTSD), zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości a także osobom zmagającym się z niską samooceną, stresem, kłopotami wychowawczymi, trudnościami w życiu codziennym.

 

 

Psycholog dziecięcy Konrad OlośKonrad Oloś - psycholog dziecięcy, seksuolog

 

umów wizytę

 

Studia psychologiczne ukończyłem na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w 2007 roku. Na tej samej uczelni ukończyłem Studia Podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Doświadczenie praktyczne zdobywam pracując jako psycholog szkolny w przedszkolu i w szkole podstawowej zarówno z dziećmi, nauczycielami, wychowawcami, jak i rodzicami. Stale współpracuję z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną. Pracowałem także jako psycholog i seksuolog w Zespole Ośrodków Wsparcia, gdzie współpracowałem z Fundacją Dzieci Niczyje.

Pracuję w podejściu poznawczo - behawioralnym (CBT). Ukończyłem wiele szkoleń dotyczących m. in. Treningu Zastępowania Agresji ART i pracy z osobami doznającymi przemocy. Współpracuję z Gminnym Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Czym zajmuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą:

 • pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży oraz dla rodziców (problemy wychowawcze, zaniepokojenie funkcjonowaniem dziecka, chęć poprawy relacji w rodzinie)
 • lęk (napady paniki, fobia szkolna), zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia funkcjonowania społecznego dziecka (w szkole, w domu) m.in. nadmierna nieśmiałość, wycofywanie się z kontaktu z innymi ludźmi
 • trudności w adaptacji (np. śmierć bliskiej osoby, choroba, rozwód rodziców)
 • dolegliwości fizyczne spowodowane funkcjonowaniem psychicznym (np. bóle głowy, brzucha, omdlenia, wymioty)
 • problemy wieku dojrzewania, m.in. zachowania agresywne, autoagresywne, ryzykowne.

 

 

Psycholog psychoterapeuta Anna SzabłowskaAnna Szabłowska - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

W 2005 roku ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Uczęszczałam na 4–letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w kierunku terapii schematu.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w poradni przy Szpitalu Wojewódzkim dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica” w Ząbkach oraz w Szpitalu Wolskim w Warszawie.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i terapię par. Pomagam osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, lęk społeczny, zaburzenia psychosomatyczne, z problemami z niską samooceną, asertywnością, z poczuciem pustki i osamotnienia. Wspieram osoby będące w kryzysie związanym z sytuacją rozwodu i pomagam im odnaleźć nową drogę.  Towarzyszę parom w odkrywaniu siebie na nowo, rozwiązywaniu kryzysów i budowaniu nowej jakości relacji w związku. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

 

Psycholog psychoterapeuta Wioleta Moroz SzabłowskaWioleta Moroz-Szabłowska - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

W 2012 roku ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS, specjalizując się w psychologii kryzysu, przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i interwencji kryzysowej. Od 2016 roku realizuję szkolenie w trybie licencyjnym na Psychoterapeutę Certyfikowanego Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu. 

Doświadczenie zawodowe nabywałam na oddziale Klinicznego Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Bródnowskim, Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie oraz Stowarzyszeniu dla Rodzin. Świadczyłam pomoc psychologiczną w Telefonie Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz pracowałam jako psycholog w klubie młodzieżowym „Alternatywa” w Grodzisku Mazowieckim. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Prowadziłam zajęcia socjoterapeutyczne, warsztaty profilaktyczne i rozwojowe, warsztaty wychowawcze dla rodziców i grupę wsparciowo-rozwojową dla młodzieży. Pracuję integratywnie, wykorzystując wiedzę z różnych nurtów terapeutycznych dostosowując ją indywidualnie do potrzeb Klienta. Szczególnie interesuje mnie praca z osobami, które: 

 • borykają się ze stresem i wypaleniem zawodowym; 
 • są nadmiernie krytyczne wobec siebie i mają zaniżoną samoocenę; 
 • doświadczyły nadużycia (emocjonalnego, fizycznego); 
 • borykają się z poczuciem odrzucenia, osamotnienia, depresją; 
 • identyfikują się jako DDA/DDD; 
 • zmagają się z chorobami somatycznymi;
 • mają trudności w stawianiu granic; 
 • doświadczają kryzysu w życiu osobistym; 
 • doświadczają nadmiernego napięcia i lęku;
 • pragną zmiany, spełnienia w życiu i rozwoju własnego potencjału. 

Oferuję psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Created with WebWave CMS

Psychoterapia Wola

tel. 504 833 317

pwola@op.pl

ul. Kasprzaka 29B lok. 3

01-234 Warszawa

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Facebook Psychoterapia Wola