Psychiatra Psycholog Seksuolog
Psychoterapia Wola telefon

504 833 317

  1. pl
  2. en

NASI SPECJALIŚCI

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

Psychiatra Michal SuchaczMichał Suchacz - lekarz psychiatra

 

umów wizytę

 

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 roku. W latach 2007 – 2013 pracowałem w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Od 2011 roku pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Od 2012 roku pracuję również w Poradni Profilaktyczno-Leczniczej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie. 

Jestem współautorem rozdziału "Postępowanie w najczęstszych zaburzeniach psychicznych u osób zakażonych HIV" w rekomendacjach Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS dotyczących zaleceń opieki nad osobami zakażonymi HIV. Stale rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach psychiatrycznych, regularnie śledzę periodyki naukowe oraz jestem w kontakcie zawodowym z innymi specjalistami z dziedziny psychiatrii. 
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń depresyjnych, lękowych (nerwicowych), psychotycznych oraz bezsenności u osób dorosłych.

 

 

Psycholog psychoterapeuta Monika DrobnikMonika Drobnik - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychologiem i  psychoterapeutą z doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi. W roku 2004 ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Całościowe szkolenie poznawczo – behawioralne ukończyłam w Wielkiej Brytanii w 2014 w ramach narodowego programu zwiększania dostępności do terapii psychologicznych (IAPT). Jestem członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Behawioralnej i Poznawczej (BABCP) i przestrzegam kodeksu etycznego stowarzyszenia.

Uważam za szczególnie ważne indywidualne podejście do pacjenta, otwartą komunikację oraz prowadzenie interwencji w sposób etyczny. Oferuję terapię opartą na dowodach i łączącą elementy terapii poznawczo behawioralnej i terapii poznawczo analitycznej. Prowadzę  terapię zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju i osobowości ze szczególnym uwzględnieniem zespołu stresu pourazowego i traumy rozwojowej. Mam również doświadczenie w terapii złości i problematycznego gniewu, zaburzeń odżywiania, oraz terapii podtrzymującej po wyjściu z nałogu jak również terapii w zaburzonym przebiegu żałoby. Aby zapewnić najwyższy poziom swoich usług regularnie biorę udział w szkoleniach terapeutycznych, śledzę wyniki badań i rekomendacje dotyczące efektywności psychoterapii oraz biorę udział w indywidualnej i grupowej superwizji. Oferuję terapię zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 

 

Joanna Głowacka - psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

 

umów wizytę

 

Jestem psychologiem, seksuologiem, dyplomowanym psychoterapeutą po 4-letnim szkoleniu w Instytucie Psychologii Zdrowia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję w nurcie integracyjnym (indywidualne podejście do każdego człowieka i jego problemów poprzez dobór technik z różnych nurtów psychoterapii). Swoją pracę poddaję stałej superwizji certyfikowanego superwizora PSP  i PSPI oraz regularnie uczestniczę w dodatkowych szkoleniach w dziedzinie psychoterapii. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie również pracuję od 2009 r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam współpracując z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości - oddziałem ogólnopsychiatrycznym. Zajmuję się psychoterapią oraz diagnozą kliniczną dorosłych.

Gwarantuję empatyczne, pełne życzliwości podejście do każdego człowieka - przy pomocy wsparcia i zrozumienia proponuję pracę nad dysfunkcyjnymi schematami, które są przyczyną przeżywania cierpienia. Celem terapii jest zmniejszenie emocjonalnego dyskomfortu, postrzegania siebie jako osoby ważnej, mającej prawo i gotowość do realizowania swoim potrzeb, pragnień.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Kamila Kaźmierczak LepieszkaKamila Kaźmierczak (Lepieszka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychoterapeutą oraz psychologiem klinicznym w trakcie specjalizacji. Po ukończeniu Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim uzyskałam dyplom 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowanej  przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej dla Par  organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Bródnowskim, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie. Od 2009 roku pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Związana jestem z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic i Psychoterapii, Oddziałem Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz Poradnią Zdrowia Psychicznego . Stale uzupełniam swoją wiedzę z zakresu seksuologii, biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie biorę udział w konferencjach organizowanych przez PTP.

Pracuję w nurcie humanistycznym z elementami podejścia integratywnego, co oznacza, że dopasowuję metody i techniki do potrzeb pacjenta i zgłaszanych trudności. Najważniejszym elementem prowadzonej przeze mnie terapii jest relacja pacjent-psychoterapeuta w oparciu o założenia akceptacji, empatii i autentyczności. Pracuję pod stałą superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Magdalena SzymańskaMagdalena Szymańska (Lewicka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem absolwentką psychologii klinicznej (SWPS w Warszawie 2010)  i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.  Szkolę się także w terapii schematu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w MSCZ w Pruszkowie (dawniej Szpital  Tworkowski) gdzie pracowałam od kwietnia 2011 do grudnia 2015 roku. Obecnie prowadzę własny gabinet psychoterapii.

Staram się nieustannie rozwijać – uczestniczę w  szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. 

Od 2014 roku współpracuję z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oraz seminaria  z zakresu psychologii klinicznej oraz psychologii zdrowia. 

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń osobowości.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Aleksandra MłynarczykAleksandra Młynarczyk - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna, czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z psychologi transportu na Uniwersytecie Warszawskim oraz wiele innych szkoleń z zakresu psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Podlegam stałej superwizji. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym psychologa oraz kodeksem etycznym terapeuty poznawczo-behawioralnego. Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalu psychiatrycznym, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, prywatnym gabinecie psychologiczno-lekarskim pracując z osobami dorosłymi, dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi.

Prowadzę zajęcia grupowe, terapię indywidualną, psychoedukację oraz diagnostykę. Oferuję wsparcie i pomoc psychologiczną młodzieży oraz osobom dorosłym, które cierpią na zaburzenia lękowe, depresję, stres pourazowy (PTSD), zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości a także osobom zmagającym się z niską samooceną, stresem, kłopotami wychowawczymi, trudnościami w życiu codziennym.

 

 

Psycholog dziecięcy Konrad OlośKonrad Oloś - psycholog dziecięcy, seksuolog

 

umów wizytę

 

Studia psychologiczne ukończyłem na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w 2007 roku. Na tej samej uczelni ukończyłem Studia Podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Doświadczenie praktyczne zdobywam pracując jako psycholog szkolny w przedszkolu i w szkole podstawowej zarówno z dziećmi, nauczycielami, wychowawcami, jak i rodzicami. Stale współpracuję z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną. Pracowałem także jako psycholog i seksuolog w Zespole Ośrodków Wsparcia, gdzie współpracowałem z Fundacją Dzieci Niczyje.

Pracuję w podejściu poznawczo - behawioralnym (CBT). Ukończyłem wiele szkoleń dotyczących m. in. Treningu Zastępowania Agresji ART i pracy z osobami doznającymi przemocy. Współpracuję z Gminnym Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Czym zajmuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą:

  • pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży oraz dla rodziców (problemy wychowawcze, zaniepokojenie funkcjonowaniem dziecka, chęć poprawy relacji w rodzinie)
  • lęk (napady paniki, fobia szkolna), zaburzenia emocjonalne
  • zaburzenia funkcjonowania społecznego dziecka (w szkole, w domu) m.in. nadmierna nieśmiałość, wycofywanie się z kontaktu z innymi ludźmi
  • trudności w adaptacji (np. śmierć bliskiej osoby, choroba, rozwód rodziców)
  • dolegliwości fizyczne spowodowane funkcjonowaniem psychicznym (np. bóle głowy, brzucha, omdlenia, wymioty)
  • problemy wieku dojrzewania, m.in. zachowania agresywne, autoagresywne, ryzykowne.

 

 

Psycholog psychoterapeuta Anna SzabłowskaAnna Szabłowska - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

W 2005 roku ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Uczęszczałam na 4–letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w kierunku terapii schematu.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w poradni przy Szpitalu Wojewódzkim dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica” w Ząbkach oraz w Szpitalu Wolskim w Warszawie.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i terapię par. Pomagam osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, lęk społeczny, zaburzenia psychosomatyczne, z problemami z niską samooceną, asertywnością, z poczuciem pustki i osamotnienia. Wspieram osoby będące w kryzysie związanym z sytuacją rozwodu i pomagam im odnaleźć nową drogę.  Towarzyszę parom w odkrywaniu siebie na nowo, rozwiązywaniu kryzysów i budowaniu nowej jakości relacji w związku. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

 

Psycholog psychoterapeuta Konrad ChodkowskiKonrad Chodkowski - psycholog, psychoterapeuta

 

Swoją ścieżkę zawodową rozpocząłem od pracy lidera zdrowia wdrażając wśród młodzieży profilaktykę uzależnień, HIV/AIDS. Jako Terapeuta uzależnień rozpocząłem pracę na Oddziale Leczenia Uzależnień w Przasnyszu. Pracowałem również w dwóch prywatnych ośrodkach terapeutycznych. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na kierunku psychologia zdrowia i psychoterapia oraz Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uzyskałem tytuł Certyfikowanego Specjalisty Psychoterapii Uzależnień (nr 1121) wydawanego przez Państwową Agencję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Obecnie dokształcam się w 4-letniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii organizowanej przez Instytut Psychologii Zdrowia i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, rozpocząłem szkolenie właśnie w tym nurcie z racji jego wysokiej efektywności i korzystania z najnowszych doświadczeń. Dzięki temu w swojej pracy nie ograniczam się do korzystania z jednego „słusznego” podejścia teoretycznego. Dlatego też swoje metody terapeutyczne dostosowuję do potrzeb klienta, a nie do wyuczonej teorii. W swojej praktyce korzystam z podejścia Psychodynamicznego, Behawioralno-Poznawczego oraz Gestalt. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Jestem również wykładowcą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

 

Psycholog psychoterapeuta Aneta JóźwikAneta Jóźwik Tkaczuk - psycholog, psychoterapeuta

 

Ukończyłam psychologię kliniczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Swoją edukację kontynuowałam w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie uzyskując specjalizację z terapii uzależnień. 
Prowadzę terapię indywidualną i grupową w nurcie analitycznym, a także terapię osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki) oraz uzależnionych behawioralnie. Terapia pracujących ze mną pacjentów jest zorientowana na dany problem i dopasowana do indywidualnych potrzeb: długoterminowa - opierająca się na poszerzeniu wglądu w schematy swoich działań oraz krótkoterminowa - wspierająca w kryzysach emocjonalnych, dotycząca trudnych wydarzeń życiowych straty, traumy, przewlekłego stresu, problemów emocjonalnych w życiu osobistym i zawodowym. 
Doświadczenie zdobywałam w poradni uzależnień oraz poradni środowiskowej w Warszawie, zajmując się na co dzień psychoterapią indywidualną i grupową, dorosłych oraz młodzieży. Przez dwa lata pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym w Łukowie.  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Created with WebWave CMS

Psychoterapia Wola

tel. 504 833 317

pwola@op.pl

ul. Kasprzaka 29B lok. 3

01-234 Warszawa

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Facebook Psychoterapia Wola
G+ Psychoterapia Wola