Created with WebWave CMS

Psychoterapia Wola

tel. 504 833 317

pwola@op.pl

ul. Kasprzaka 29B lok. 3

01-234 Warszawa

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Facebook Psychoterapia Wola
Psychiatra Psycholog Seksuolog
Psychoterapia Wola telefon

504 833 317

 1. pl
 2. en

NASI SPECJALIŚCI

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

 

Psycholog psychoterapeuta Monika DrobnikMonika Drobnik - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz całościowe szkolenie poznawczo – behawioralne w Wielkiej Brytanii w ramach narodowego programu zwiększania dostępności do terapii psychologicznych (IAPT). Od tego czasu regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu terapii poznawczo behawioralnej (CBT), poznawczo analitycznej (CAT), terapii schematu oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Szczególnie ważne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, otwarta komunikacja oraz prowadzenie interwencji w sposób etyczny i w oparciu o dowody naukowe.

Prowadzę terapię zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju i zaburzeń osobowości. Moimi szczególnymi obszarami zainteresowania są zaburzenia lękowe oraz zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne (z naciskiem na wykorzystanie technik ekspozycji), jak również zespół stresu pourazowego (w szczególności trauma rozwojowa i trauma złożona). Aby zapewnić najwyższy poziom swoich usług regularnie biorę udział w indywidualnej i grupowej superwizji. Oferuję terapię w języku polskim i angielskim.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Kamila Kaźmierczak LepieszkaKamila Kaźmierczak (Lepieszka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychoterapeutą oraz psychologiem klinicznym w trakcie specjalizacji. Po ukończeniu Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim uzyskałam dyplom 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowanej  przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej dla Par organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Bródnowskim, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie. Od 2009 roku pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Związana jestem z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic i Psychoterapii, Oddziałem Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz Poradnią Zdrowia Psychicznego. Stale uzupełniam swoją wiedzę z zakresu seksuologii, biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie biorę udział w konferencjach organizowanych przez PTP.

Pracuję w nurcie humanistycznym z elementami podejścia integratywnego, co oznacza, że dopasowuję metody i techniki do potrzeb pacjenta i zgłaszanych trudności. Najważniejszym elementem prowadzonej przeze mnie terapii jest relacja pacjent-psychoterapeuta w oparciu o założenia akceptacji, empatii i autentyczności. Pracuję pod stałą superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Kamila Kaźmierczak LepieszkaAleksandra Młynarczyk - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna, czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z psychologii transportu na Uniwersytecie Warszawskim oraz wiele innych szkoleń z zakresu psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Podlegam stałej superwizji. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym psychologa oraz kodeksem etycznym terapeuty poznawczo-behawioralnego. Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalu psychiatrycznym, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, prywatnym gabinecie psychologiczno-lekarskim pracując z osobami dorosłymi, dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi.

Prowadzę zajęcia grupowe, terapię indywidualną, psychoedukację oraz diagnostykę. Oferuję wsparcie i pomoc psychologiczną młodzieży oraz osobom dorosłym, które cierpią na zaburzenia lękowe, depresję, stres pourazowy (PTSD), zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości a także osobom zmagającym się z niską samooceną, stresem, kłopotami wychowawczymi, trudnościami w życiu codziennym.

 

 

Psycholog Wioleta Moroz

Wioleta Moroz - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

W 2012 roku ukończyłam Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS, specjalizując się w Psychologii Kryzysu, Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie i Interwencjach Kryzysowych. Ponadto ukończyłam Szkolenie Podstawowe w Programie Licencyjnym w Instytucie Psychologii Procesu oraz m.in. Roczny Kurs Polityki Relacji i Roczny Kurs Pracy ze Snami. Obecnie jestem w 4-letniej Szkole Psychoterapii w ramach Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, która jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doświadczenie zawodowe nabyłam na oddziale Klinicznego Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Bródnowskim, Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie oraz Stowarzyszeniu dla Rodzin. Świadczyłam pomoc psychologiczną w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz pracowałam jako Psycholog w Klubie Młodzieżowym „Alternatywa” w Grodzisku Mazowieckim. Pracuję integratywnie, wykorzystując wiedzę z różnych nurtów terapeutycznych, dostosowując ją indywidualnie do potrzeb Klienta.
Pracuję z osobami, które m.in.: 

 • borykają się ze stresem i wypaleniem zawodowym;
 • są nadmiernie krytyczne wobec siebie i mają zaniżoną samoocenę; 
 • doświadczyły nadużycia (emocjonalnego, fizycznego); 
 • borykają się z poczuciem odrzucenia, osamotnienia, pustką, depresją; 
 • identyfikują się jako DDA/DDD; 
 • zmagają się z chorobami somatycznymi;
 • mają trudności w stawianiu granic; 
 • doświadczają różnego rodzaju kryzysów życiowych; 
 • doświadczają nadmiernego napięcia i lęku;
 • poszukują kontaktu z własną mocą osobistą, łakną odkryć swoje talenty, powołanie i żyć zgodnie z własnym potencjałem. 

Oferuję psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz pracę z grupami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prowadzę również sesje online. 

 

 

Psycholog dziecięcy Konrad OlośKonrad Oloś - psycholog dziecięcy, seksuolog

 

umów wizytę

 

Studia psychologiczne ukończyłem na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w 2007 roku. Na tej samej uczelni ukończyłem Studia Podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Doświadczenie praktyczne zdobywam pracując jako psycholog szkolny w przedszkolu i w szkole podstawowej zarówno z dziećmi, nauczycielami, wychowawcami, jak i rodzicami. Stale współpracuję z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną. Pracowałem także jako psycholog i seksuolog w Zespole Ośrodków Wsparcia, gdzie współpracowałem z Fundacją Dzieci Niczyje.

Pracuję w podejściu poznawczo - behawioralnym (CBT). Ukończyłem wiele szkoleń dotyczących m. in. Treningu Zastępowania Agresji ART i pracy z osobami doznającymi przemocy. Współpracuję z Gminnym Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Czym zajmuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą:

 • pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży oraz dla rodziców (problemy wychowawcze, zaniepokojenie funkcjonowaniem dziecka, chęć poprawy relacji w rodzinie)
 • lęk (napady paniki, fobia szkolna), zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia funkcjonowania społecznego dziecka (w szkole, w domu) m.in. nadmierna nieśmiałość, wycofywanie się z kontaktu z innymi ludźmi
 • trudności w adaptacji (np. śmierć bliskiej osoby, choroba, rozwód rodziców)
 • dolegliwości fizyczne spowodowane funkcjonowaniem psychicznym (np. bóle głowy, brzucha, omdlenia, wymioty)
 • problemy wieku dojrzewania, m.in. zachowania agresywne, autoagresywne, ryzykowne.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Aleksandra MłynarczykPaweł Skurski - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem absolwentem komunikacji społecznej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (2005 r.) i psychologii Uniwersytetu Humanistycznego SWPS (2008 r). Skończyłem również studia podyplomowe na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego: psychologia pozytywna w praktyce oraz szkolenie trenerskie z umiejętności poznawczych. Przez wiele lat pracował jako certyfikowany coach w biznesie.
Obecnie jestem studentem 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, która jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 
Ukończyłem również podstawowe szkolenie w Instytucie Psychologii Procesu.
Pracuję w nurcie integratywnym (dopasowuję się do pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań), ale szczególnie lubię i cenie podejście humanistyczne w psychoterapii. Najważniejsze w kontakcie z pacjentem jest dla mnie budowanie poczucia bezpieczeństwa i akceptacji. 
W związku z tym, że przez wiele lat pracowałem jako dziennikarz i manager HR, bliskie i dobrze znane są mi tematy wypalenia zawodowego, kryzysów, przeciążenia i stresu. Towarzyszę również pacjentom w trudnych chwilach (zaburzenia nastroju), w problemach relacyjnych, problemach tożsamościowych (seksualność, coming out). Zapraszam też wszystkich tych, którzy chcieliby zwyczajnie podnieść komfort swojego życia psychicznego.
 

 

Psycholog Psychoterapeuta Magdalena SzymańskaMagdalena Szymańska (Lewicka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem absolwentką psychologii klinicznej (SWPS w Warszawie 2010)  i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.  Szkolę się także w terapii schematu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w MSCZ w Pruszkowie (dawniej Szpital  Tworkowski) gdzie pracowałam od kwietnia 2011 do grudnia 2015 roku. Obecnie prowadzę własny gabinet psychoterapii.

Staram się nieustannie rozwijać – uczestniczę w  szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. 

Od 2014 roku współpracuję z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oraz seminaria  z zakresu psychologii klinicznej oraz psychologii zdrowia. 

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń osobowości.