NASI SPECJALIŚCI

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

 

Psycholog psychoterapeuta Monika DrobnikMonika Drobnik - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz całościowe szkolenie poznawczo – behawioralne w Wielkiej Brytanii w ramach narodowego programu zwiększania dostępności do terapii psychologicznych (IAPT). Od tego czasu regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu terapii poznawczo behawioralnej (CBT), poznawczo analitycznej (CAT), terapii schematu oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Szczególnie ważne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, otwarta komunikacja oraz prowadzenie interwencji w sposób etyczny i w oparciu o dowody naukowe.

Prowadzę terapię zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju i zaburzeń osobowości. Moimi szczególnymi obszarami zainteresowania są zaburzenia lękowe oraz zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne (z naciskiem na wykorzystanie technik ekspozycji), jak również zespół stresu pourazowego (w szczególności trauma rozwojowa i trauma złożona). Aby zapewnić najwyższy poziom swoich usług regularnie biorę udział w indywidualnej i grupowej superwizji. Oferuję terapię w języku polskim i angielskim.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Kamila Kaźmierczak LepieszkaKamila Kaźmierczak (Lepieszka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem psychoterapeutą oraz psychologiem klinicznym w trakcie specjalizacji. Po ukończeniu Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim uzyskałam dyplom 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowanej  przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej dla Par organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Bródnowskim, Szpitalu Nowowiejskim, Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie. Od 2009 roku pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Związana jestem z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic i Psychoterapii, Oddziałem Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz Poradnią Zdrowia Psychicznego. Stale uzupełniam swoją wiedzę z zakresu seksuologii, biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie biorę udział w konferencjach organizowanych przez PTP.

Pracuję w nurcie humanistycznym z elementami podejścia integratywnego, co oznacza, że dopasowuję metody i techniki do potrzeb pacjenta i zgłaszanych trudności. Najważniejszym elementem prowadzonej przeze mnie terapii jest relacja pacjent-psychoterapeuta w oparciu o założenia akceptacji, empatii i autentyczności. Pracuję pod stałą superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Kamila Kaźmierczak LepieszkaAleksandra Młynarczyk - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna, czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z psychologii transportu na Uniwersytecie Warszawskim oraz wiele innych szkoleń z zakresu psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Podlegam stałej superwizji. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym psychologa oraz kodeksem etycznym terapeuty poznawczo-behawioralnego. Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalu psychiatrycznym, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, prywatnym gabinecie psychologiczno-lekarskim pracując z osobami dorosłymi, dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi.

Prowadzę zajęcia grupowe, terapię indywidualną, psychoedukację oraz diagnostykę. Oferuję wsparcie i pomoc psychologiczną młodzieży oraz osobom dorosłym, które cierpią na zaburzenia lękowe, depresję, stres pourazowy (PTSD), zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości a także osobom zmagającym się z niską samooceną, stresem, kłopotami wychowawczymi, trudnościami w życiu codziennym.

 

 

Psycholog dziecięcy Konrad OlośKonrad Oloś - psycholog dziecięcy, seksuolog

 

umów wizytę

 

Studia psychologiczne ukończyłem na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w 2007 roku. Na tej samej uczelni ukończyłem Studia Podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Doświadczenie praktyczne zdobywam pracując jako psycholog szkolny w przedszkolu i w szkole podstawowej zarówno z dziećmi, nauczycielami, wychowawcami, jak i rodzicami. Stale współpracuję z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną. Pracowałem także jako psycholog i seksuolog w Zespole Ośrodków Wsparcia, gdzie współpracowałem z Fundacją Dzieci Niczyje.

Pracuję w podejściu poznawczo - behawioralnym (CBT). Ukończyłem wiele szkoleń dotyczących m. in. Treningu Zastępowania Agresji ART i pracy z osobami doznającymi przemocy. Współpracuję z Gminnym Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Czym zajmuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą:

  • pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży oraz dla rodziców (problemy wychowawcze, zaniepokojenie funkcjonowaniem dziecka, chęć poprawy relacji w rodzinie)
  • lęk (napady paniki, fobia szkolna), zaburzenia emocjonalne
  • zaburzenia funkcjonowania społecznego dziecka (w szkole, w domu) m.in. nadmierna nieśmiałość, wycofywanie się z kontaktu z innymi ludźmi
  • trudności w adaptacji (np. śmierć bliskiej osoby, choroba, rozwód rodziców)
  • dolegliwości fizyczne spowodowane funkcjonowaniem psychicznym (np. bóle głowy, brzucha, omdlenia, wymioty)
  • problemy wieku dojrzewania, m.in. zachowania agresywne, autoagresywne, ryzykowne.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Paweł WięchPaweł Więch - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem absolwentem studiów psychologicznych specjalności klinicznej oraz studentem 4-letniej Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłem również podstawowe szkolenie Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. 
Swoje doświadczenie zdobywałem w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie (oddział całodobowy), w Zespole Ośrodków Wsparcia w Piastowie, w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawie (oddział dzienny psychiatryczny) oraz w podczas pracy w prywatnym gabinecie psychoterapii. 
Mam indywidualne podejście do każdego człowieka. W procesie terapii staram się podążać za potrzebami i oczekiwaniami osób mnie odwiedzających w atmosferze bezpiecznej relacji, zaufania oraz szacunku. Uważam, że mam predyspozycję do zajmowania się osobami doświadczonymi przez zaburzenia lękowe oraz depresję. Podstawą mojej pracy jest podejście poznawczo-behawioralne, które według zapotrzebowania wspomagam technikami z innych nurtów terapeutycznych. 
Pomagam osobom dorosłym zmagającymi się z:
- depresją
- zaburzeniami lękowymi
- zaburzeniami nastroju
- zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi (OCD)
- szeroko pojętym kryzysem życiowym
- chorobą afektywną dwubiegunową (CHAD)
- zaburzeniami borderlline
- innymi zaburzeniami osobowości
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

 

Psycholog Psychoterapeuta Magdalena SzymańskaMagdalena Szymańska (Lewicka) - psycholog, psychoterapeuta

 

umów wizytę

 

Jestem absolwentką psychologii klinicznej (SWPS w Warszawie 2010)  i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.  Szkolę się także w terapii schematu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w MSCZ w Pruszkowie (dawniej Szpital  Tworkowski) gdzie pracowałam od kwietnia 2011 do grudnia 2015 roku. Obecnie prowadzę własny gabinet psychoterapii.

Staram się nieustannie rozwijać – uczestniczę w  szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. 

Od 2014 roku współpracuję z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oraz seminaria  z zakresu psychologii klinicznej oraz psychologii zdrowia. 

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń osobowości.

 

  1. pl
  2. en

504 833 317

Psychoterapia Wola telefon
Psychiatra Psycholog Seksuolog
Facebook Psychoterapia Wola

Psychoterapia Wola

tel. 504 833 317

pwola@op.pl

ul. Kasprzaka 29B lok. 3

01-234 Warszawa

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Created with WebWave CMS